Turnovská chata

Příchovice /1208
Příchovice 46848

info@turnovska-chata.cz
Mob.: +420 777 217 944

50.74248529 15.35142662 Zobrazit na mapě Ceník Služby v okolí

Ceny

Letní cena od: 210 Kč
Zimní cena od: 250 Kč

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 48
Celkový počet pokojů: 16
Počet 2 lůžkových: 8
Počet 3 lůžkových: 1
Počet 4 lůžkových: 6
Počet vícelůžkových: 1
Turnovská chata leží 200 metrů od nejkrásnější rozhledny Krkonoš a Jizerských hor – rozhledny Štěpánka. Chata nabízí jednoduché ubytování s atmosférou začátku minulého století. Leží přímo na běžkařských tratích, ve vzdálenosti 200 metrů je dětský lyžařský vlek. V létě ideální výchozí místo pro objevování Jizerských hor a Krkonoš na kole.

Turnovská chata – ubytování:

Turnovská chata je vhodná pro pobyty rodin s dětmi, školy v přírodě, lyžařské kurzy, firemní akce, sportovní a cykloturistické skupiny.

Chata má kapacitu 48 lůžek v 16 pokojích. Nabízí ubytování ve dvou, tří, čtyř a pětilůžkových pokojích se společným sociálním zařízením (sprchy a WC se nacházejí na každém patře a v mezipatře). Ve druhém patře je jedno apartmá se čtyřmi lůžky a vlastním sociálním zázemím.

Parkování zdarma u chaty. 

Wi-fi připojení pro ubytované zdarma.

Turnovská chata – stravování:

Vaříme z čerstvých lokálních surovin. Pro ubytované nabízíme polopenzi nebo ubytování se snídaní (formou studeného a teplého bufetu). Pro skupiny je možné domluvit i plnou penzi. Kapacita restaurace je 40 míst a oddělený velký sál má kapacitu až 60 míst. Restaurace nabízí pivní speciály malých regionálních pivovarů a exkluzivní kávu z pražírny La Boheme. Součástí chaty je velká letní terasa.

Turnovská chata – okolí:

V dosahu 1,8 km autobusová zastávka, restaurace, potraviny, stánek PNS, informační centrum a bowling. Strojově upravované tratě pro běžecké lyžování přímo u chaty.

Turistické cíle:
Rozhledna Štěpánka - 200 m od chaty.
Příchovice – rozhledna Maják s muzeem Járy Cimrmana
Paseky nad Jizerou – Krkonošské muzeum, ski areál Paseky
Harrachov – Muzeum skla a sklárna s možností exkursí, pivní lázně, ski areál, Mumlavský vodopád
Jablonec nad Nisou -  Muzeum skla a bižuterie, krytý bazén, sportovní centrum Břízky

Dovolená s dětmi

Turnovská chata je vhodná pro rodiny s dětmi. Na místě dětská židlička, sedátka na WC, dětská stupátka. Možno zapůjčit i speciální vozík pro dopravu malých dětí (kolo, běžky)


toplist